Aktuality

«« predchádzajúca strana |1234567| nasledujúca strana »»
Zobrazujem záznamy 31 ÷ 45 z celkovo 98 záznamov

Okresné kolo - Dejepisná olympiáda

22.02.2018, 09:08:05Aktualizované: 10.03.2018, 20:01:54
plagát

Dňa 15.2. sa uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu úspešne reprezentovali títo žiaci – úspešní riešitelia:
Kategória C – Alex Javorský – 4.miesto
Marko Tomčík – 8.miesto
Kategória D – Vladimír Vlk – 10.miesto
Šimon Lőrinc – 14.miesto

Srdečne blahoželáme!n

Krajské kolo - Technická olympiáda

20.02.2018, 11:08:42Aktualizované: 20.02.2018, 11:11:01
plagát


2. miesto - Dominik Konársky (9.A) a Marko Tomčík (9.B)

Blahoželáme!n

Okresné kolo - Geografická olympiáda

13.02.2018, 11:31:58Aktualizované: 14.02.2018, 08:03:17
plagát

Dňa 6. 2. 2018 sa uskutočnilo okresné kolo Geografickej olympiády. Našu školu úspešne reprezentovali výhercovia školského kola GO.

kategória 5. ročník:
Bianca Čaplová 1. miesto; Samuel Królik 7. miesto

kategória 8.-9.ročník
Marko Tomčík 7. miesto; Alex Javorský 16. miesto; Vladimír Vlk 20. miesto

Všetkým srdečne blahoželáme!n

Sme rôzni a predsa sme priatelia (PROJEKTOVÝ DEŇ)

9.02.2018, 12:09:01Aktualizované: 22.02.2018, 09:01:22
plagát

Netradičný deň na našej škole venovaný "multikultúrnej výchove"
Príspevok v TV Redutan

Fotografie si môžete pozrieť v galérii

Okresné kolo - Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

29.01.2018, 11:27:10Aktualizované: 29.01.2018, 11:27:40
plagát

Kategória C:

2. miesto: Tatiana Marušinská 9.B

Blahoželáme!n

Okresné kolo - Matematická olympiáda

29.01.2018, 11:18:14Aktualizované: 29.01.2018, 11:19:42
plagát

Dňa 24. 1. 2018 sa uskutočnilo okresné kolo matematickej olympiády 5. a 9. ročníka
5. miesto:  Čaplová Bianca 5.B 
1. miesto: Tomčík Marko 9.B 
Blahoželáme !n

Pytagoriáda - školské kolo

4.01.2018, 20:33:59
plagát

Dňa 13.12.2017 sa žiaci 3. – 8. ročníka zúčastnili matematickej súťaže Pytagoriáda.

Kategória: 3. – 4. ročník (najúspešnejší žiaci):
Alex Moško (4.A), Oliver Eliáš (4.B), Daniel Kukura (4.A), Martin Čegiň (4.A), Jakub Kormančík (4.A), Lukáš Vlk (4.B), Emma Polláková (4.A), Matej Kolesár (4.B), Aneta Retterová (4.A), Olívia Medvecová (4.A), Viktória Kleinová (4.B), Tamara Uhrínová (4.A)

Kategória 5. – 8. ročník (najúspešnejší žiaci):
Bianca Čaplová (5.B), Samuel Fabíni (5.A), Dalibor Choma (5.B), Samuel Królik (5.B), Martina Vaľušová (7.B), Šimon Lorinc (8.B)

Blahoželáme!n

Mestská športová olympiáda - 1.stupeň

4.01.2018, 13:49:24
plagát

Dňa 19.12. žiaci a žiačky 1. stupňa reprezentovali našu školu na športovej olympiáde v bedmintone. O tom, že bojovali naozaj obetavo, svedčí aj pekné umiestnenie družstva dievčat na 3. mieste. Blahoželáme!n

Školské kolo - Geografická olympiáda

18.12.2017, 12:58:38Aktualizované: 9.02.2018, 12:13:47
plagát

Kategória 5. ročník:
1. 
Bianca Čaplová; 2. Samuel Królik; 3. Katarína Kučmová
Kategória 6.-7. ročník:
1. Jakub Vlk; 2. Simon Stanko; 3. Anežka Brósková
Kategória 8.-9. ročník:
1. Marko Tomčík; 2. Alex Javorský; 3. Vladimír Vlk
Blahoželáme!

n

Fotografie si môžete pozrieť v galérii

Školské kolo - Olympiáda ANJ

18.12.2017, 12:17:53Aktualizované: 18.12.2017, 13:04:16
plagát

Kategória A
1. miesto: Simon Stanko (6. B)
2.miesto: Hugo Katrenič (7. B)

Kategória B
1. miesto: Vladimír Vlk (8. B)
2. miesto: Samuel Kubík (8. A)
3. miesto: Šimon Lorinc (8. B)
Blahoželáme!

n

Okresné majstrovstvá v basketbale žiačok základných škôl

15.12.2017, 09:04:18Aktualizované: 15.12.2017, 09:05:05
plagát
Dňa 12. decembra získali naše dievčatá 3. miesto v basketbale žiačok ZŠ.
Blahoželáme!

Súpiska ZŠ Lipová: Tatiana Marušinská, Veronika Vrábľová, Viktória Gadušová, Bianca Čaplová, Emma Dulovičová, Alexandra Smatanová, Olivia Medvecován

Okresné kolo - Technická olympiáda

8.12.2017, 13:18:39Aktualizované: 10.12.2017, 17:17:00
plagát

Kategória A:
1. miesto: Marko Tomčík (9.B) a  Dominik Konársky (9.A)
6. miesto: Michal Vitikáč (9.B) a Alex Javorský (9.B)
Kategória B:
2. miesto:
Matej Jašš (7.B)
Blahoželáme!n

Deti mestu

1.12.2017, 08:35:33Aktualizované: 1.12.2017, 08:39:54
plagát
16. novembra sa uskutočnil benefičný koncert pod názvom „Dary mesta – služby mesta.“ Naša škola sa predstavila v službách zdravotníctva a reštauračných službách. 28 Lipáčikov vystúpilo v choreografii „Tanečné tajomstvo“, kde spojili argentínske tango s moderným tancom. 
Ponúkame Vám videozáznam z tohto nádherného koncertu.

n

Mestská športová olympiáda - 1.stupeň

28.11.2017, 08:19:20Aktualizované: 28.11.2017, 08:23:51
plagát

Dňa 23. novembra získali naši žiaci 1. miesto v prehadzovanej v Mestskej športovej olympiáde žiakov 1. stupňa základných škôl. Blahoželáme našim štvrtákom a tretiakovi k prvému miestu! n

Technická olympiáda - výsledky školského kola

28.11.2017, 07:35:27Aktualizované: 28.11.2017, 07:37:23Kategória: 8. - 9. ročník
1. miesto: Marko Tomčík - 9.B
2. miesto: Dominik Konársky - 9.A
3. miesto: Alex Javorský - 9.B
4. miesto: Michal Vitikáč - 9.B
Kategória: 5. - 7. ročník
1. miesto: Matej Jašš - 7.B
2. miesto: Šimon Uhrín - 6.A
3. miesto: Viktória Okresová - 7.B
4. miesto: Bianca Čaplová - 5.B

Srdečne blahoželáme!n