Aktuality

«« predchádzajúca strana |123456| nasledujúca strana »»
Zobrazujem záznamy 16 ÷ 30 z celkovo 88 záznamov

Krajské kolo - Matematická olympiáda

18.04.2018, 09:05:22
plagát

Kategória Z9: Marko Tomčík - úspešný riešiteľ (na víťaza stratil 9 bodov)

Blahoželáme!n

Okresné kolo - Pytagoriáda

23.03.2018, 13:06:47Aktualizované: 17.04.2018, 08:33:18
plagát

Kategória P5 :
Čaplová Bianca  - 3. miesto
Fabíni Samuel  - 18. miesto
Choma Dalibor  - 21. miesto
Królik Samuel  - 23. miesto
Kategória P8: 
Lörinc Šimon  - 12. miesto 
Srdečne blahoželáme!

n

Okresné kolo - Fyzikálna olympiáda

21.03.2018, 19:27:39Aktualizované: 23.03.2018, 13:11:06
plagát

Kategória F:
Ema Dulovičová a Timea Hoangová - spoločne druhé a tretie miesto
Šimon Lörinc - štvrté miesto

Kategória E:
Marko Tomčík - štvrté miesto

Všetkým úspešným riešiteľom blahoželáme.n

Slávik Slovensko 2018

18.03.2018, 09:12:45
plagát

Školské kolo súťaž v speve ľudových piesní - Slávik Slovensko sa konala dňa: 13.3.2018

Ocenení žiaci :
1.kategória: 1. Laura Jačurová , 2. Katarína Valenčíková, 3. Jakub Cimerman
2. kategória: 1.Amanda Geletková , 2. Olívia Medvecová, 3. Tamara Uhrínová
3. Kategória: 1. Kevin Kotlár

Do okresného kola postupujú žiaci, umiestnení na prvom mieste.n

Okresné majstrovstvá - Zjazdové lyžovanie

4.03.2018, 12:00:43Aktualizované: 4.03.2018, 12:14:01
plagát

Dňa 8.2.2018 sa uskutočnili okresné majstrovstva v zjazdovom lyžovaní.
Našu školu úspešne reprezentovali v kategórii ,,žiačky B":

Aneta Retterová - 1.miesto 
Sofia Suchá - 2.miesto

Srdečne blahoželáme! n

Okresné kolo - Dejepisná olympiáda

22.02.2018, 09:08:05Aktualizované: 10.03.2018, 20:01:54
plagát

Dňa 15.2. sa uskutočnilo okresné kolo Dejepisnej olympiády. Našu školu úspešne reprezentovali títo žiaci – úspešní riešitelia:
Kategória C – Alex Javorský – 4.miesto
Marko Tomčík – 8.miesto
Kategória D – Vladimír Vlk – 10.miesto
Šimon Lőrinc – 14.miesto

Srdečne blahoželáme!n

Krajské kolo - Technická olympiáda

20.02.2018, 11:08:42Aktualizované: 20.02.2018, 11:11:01
plagát


2. miesto - Dominik Konársky (9.A) a Marko Tomčík (9.B)

Blahoželáme!n

Okresné kolo - Geografická olympiáda

13.02.2018, 11:31:58Aktualizované: 14.02.2018, 08:03:17
plagát

Dňa 6. 2. 2018 sa uskutočnilo okresné kolo Geografickej olympiády. Našu školu úspešne reprezentovali výhercovia školského kola GO.

kategória 5. ročník:
Bianca Čaplová 1. miesto; Samuel Królik 7. miesto

kategória 8.-9.ročník
Marko Tomčík 7. miesto; Alex Javorský 16. miesto; Vladimír Vlk 20. miesto

Všetkým srdečne blahoželáme!n

Sme rôzni a predsa sme priatelia (PROJEKTOVÝ DEŇ)

9.02.2018, 12:09:01Aktualizované: 22.02.2018, 09:01:22
plagát

Netradičný deň na našej škole venovaný "multikultúrnej výchove"
Príspevok v TV Redutan

Fotografie si môžete pozrieť v galérii

Okresné kolo - Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

29.01.2018, 11:27:10Aktualizované: 29.01.2018, 11:27:40
plagát

Kategória C:

2. miesto: Tatiana Marušinská 9.B

Blahoželáme!n

Okresné kolo - Matematická olympiáda

29.01.2018, 11:18:14Aktualizované: 29.01.2018, 11:19:42
plagát

Dňa 24. 1. 2018 sa uskutočnilo okresné kolo matematickej olympiády 5. a 9. ročníka
5. miesto:  Čaplová Bianca 5.B 
1. miesto: Tomčík Marko 9.B 
Blahoželáme !n

Pytagoriáda - školské kolo

4.01.2018, 20:33:59
plagát

Dňa 13.12.2017 sa žiaci 3. – 8. ročníka zúčastnili matematickej súťaže Pytagoriáda.

Kategória: 3. – 4. ročník (najúspešnejší žiaci):
Alex Moško (4.A), Oliver Eliáš (4.B), Daniel Kukura (4.A), Martin Čegiň (4.A), Jakub Kormančík (4.A), Lukáš Vlk (4.B), Emma Polláková (4.A), Matej Kolesár (4.B), Aneta Retterová (4.A), Olívia Medvecová (4.A), Viktória Kleinová (4.B), Tamara Uhrínová (4.A)

Kategória 5. – 8. ročník (najúspešnejší žiaci):
Bianca Čaplová (5.B), Samuel Fabíni (5.A), Dalibor Choma (5.B), Samuel Królik (5.B), Martina Vaľušová (7.B), Šimon Lorinc (8.B)

Blahoželáme!n

Mestská športová olympiáda - 1.stupeň

4.01.2018, 13:49:24
plagát

Dňa 19.12. žiaci a žiačky 1. stupňa reprezentovali našu školu na športovej olympiáde v bedmintone. O tom, že bojovali naozaj obetavo, svedčí aj pekné umiestnenie družstva dievčat na 3. mieste. Blahoželáme!n

Školské kolo - Geografická olympiáda

18.12.2017, 12:58:38Aktualizované: 9.02.2018, 12:13:47
plagát

Kategória 5. ročník:
1. 
Bianca Čaplová; 2. Samuel Królik; 3. Katarína Kučmová
Kategória 6.-7. ročník:
1. Jakub Vlk; 2. Simon Stanko; 3. Anežka Brósková
Kategória 8.-9. ročník:
1. Marko Tomčík; 2. Alex Javorský; 3. Vladimír Vlk
Blahoželáme!

n

Fotografie si môžete pozrieť v galérii

Školské kolo - Olympiáda ANJ

18.12.2017, 12:17:53Aktualizované: 18.12.2017, 13:04:16
plagát

Kategória A
1. miesto: Simon Stanko (6. B)
2.miesto: Hugo Katrenič (7. B)

Kategória B
1. miesto: Vladimír Vlk (8. B)
2. miesto: Samuel Kubík (8. A)
3. miesto: Šimon Lorinc (8. B)
Blahoželáme!

n