Hlavná stránka

Oznamy

Deň otvorených dverí

7.03.2018, 12:03:55Aktualizované: 21.03.2018, 19:17:59
plagát

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

Zápis detí do 1. ročníka základnej školy sa uskutoční v dňoch 4. až 10. apríla 2018 (vrátane) v čase od 8.00 h do 17.00 h v priestoroch základnej školy.

Zápisu sa zúčastní zákonný zástupca spolu s dieťaťom!
Zákonný zástupca dieťaťa pri zápise predloží rodný list dieťaťa a občiansky preukaz zákonného zástupcu

Školský obvod: Lipová, Gaštanová, Topoľová, Brezová, Dubová, Vyšný Hámor, Kamenný obrázok, Hájik, Javorová, Agátová, Sadová, Tepličská cesta, Pod Tepličkou, mestská časť Ferčekovce  

Ponuka našej školy: tu

Novinky

IQ olympiáda

19.04.2018, 08:21:38Aktualizované: 19.04.2018, 17:13:05

Marko Tomčík: REGIONÁLNY FINALISTA - postupuje do regionálneho kola
umiestnenie: 50. - 54. (kraj) - 260. - 277. (celkové)
kvantil: 96,61 (kraj)  - 97,61 (celkom)
Vladimír Vlk:
umiestnenie: 61. - 67. (kraj) - 301. - 330. (celkové)
kvantil: 95,81 (kraj) - 94,33 (celkom)
Alex Javorský:
umiestnenie: 116. - 121..... [viac]

Krajské kolo - Matematická olympiáda

18.04.2018, 09:05:22
plagát

Kategória Z9: Marko Tomčík - úspešný riešiteľ (na víťaza stratil 9 bodov)

Blahoželáme!n

Okresné kolo - Pytagoriáda

23.03.2018, 13:06:47Aktualizované: 17.04.2018, 08:33:18
plagát

Kategória P5 :
Čaplová Bianca  - 3. miesto
Fabíni Samuel  - 18. miesto
Choma Dalibor  - 21. miesto
Królik Samuel  - 23. miesto
Kategória P8: 
Lörinc Šimon  - 12. miesto 
Srdečne blahoželáme!

n

Okresné kolo - Fyzikálna olympiáda

21.03.2018, 19:27:39Aktualizované: 23.03.2018, 13:11:06
plagát

Kategória F:
Ema Dulovičová a Timea Hoangová - spoločne druhé a tretie miesto
Šimon Lörinc - štvrté miesto

Kategória E:
Marko Tomčík - štvrté miesto

Všetkým úspešným riešiteľom blahoželáme.n

Slávik Slovensko 2018

18.03.2018, 09:12:45
plagát

Školské kolo súťaž v speve ľudových piesní - Slávik Slovensko sa konala dňa: 13.3.2018

Ocenení žiaci :
1.kategória: 1. Laura Jačurová , 2. Katarína Valenčíková, 3. Jakub Cimerman
2. kategória: 1.Amanda Geletková , 2. Olívia Medvecová, 3. Tamara Uhrínová
3. Kategória: 1. Kevin Kotlár

Do okresného kola postupujú žiaci, umiestnení na prvom mieste.n

Okresné majstrovstvá - Zjazdové lyžovanie

4.03.2018, 12:00:43Aktualizované: 4.03.2018, 12:14:01
plagát

Dňa 8.2.2018 sa uskutočnili okresné majstrovstva v zjazdovom lyžovaní.
Našu školu úspešne reprezentovali v kategórii ,,žiačky B":

Aneta Retterová - 1.miesto 
Sofia Suchá - 2.miesto

Srdečne blahoželáme! n

Menu na 23.4.2018

polievka
kuracia s niťovkami (01, 09)
hlavné jedlo
vyprážaný karfiol, zemiaková kaša, kyslá uhorka (01, 03, 07)
nápoj
čaj ovocný s medom

Čo nás čaká a neminie

  • 15. - 25. 4. 2018 Návšteva športového podujatia
  • 18. - 25. 4. 2018 Zdokonaľovací plavecký výcvik (5. - 6. ročník)
  • 24. 4. 2018 POPOLUDNIE V KNIŽNICI - Popletené rozprávky
  • 24. 4. 2018 KROK ZA KROKOM - 4.A a 4.B - Cesta do vesmíru
  • 24. 4. 2018 KROK ZA KROKOM - 2.A a 2.B - Zázračná tekutina
  • 25. 4. 2018 ZÁBAVNÉ ČÍTANIE - Les ukrytý v knihe
  • 25. 4. 2018 KROK ZA KROKOM - 1.A a 1.B - Aj zvieratá komunikujú
  • 25. 4. 2018 Rozhlasová relácia
  • 25. - 30. 4. 2018 TVORIVÉ DIELNE - Voda pre náš život
  • 27. 4. 2018 KROK ZA KROKOM - 3.A a 3.B - Slovensko plné záhad

Kúsok latiny neuškodí

Ave Caesar (imperator), morituri te salutant
Buď pozdravený Cézar (cisár), tí ktorí idú zomrieť, ťa pozdravujú
pozdrav gladiátorov pri vstupe do arény